Rozwód

Prawdziwej miłości nawet małżeństwo nie jest w stanie zepsuć.

Skoro jednak decyzja o rozwodzie już zapadła, to czy warto skorzystać z pomocy adwokata czy radcy prawnego?

Decydując się na wybór profesjonalnego pełnomocnika możecie Państwo liczyć na obiektywna ocenę sytuacji życiowej w jakiej się znaleźliście. Rozmowa z pełnomocnikiem pozwala wybrać najlepszy wariant i rozwiązanie problemu. I to nie tylko pod względem prawnym, ale też osobistym i psychologicznym.

Dzięki pełnomocnikowi zyskujecie Państwo osobę, która razem z wami stawia się na rozprawach. Dzięki temu oszczędzacie sobie emocji i nerwów, bo siłą rzeczy główny ciężar sprawy spoczywa teraz na pełnomocniku.

To w jego gestii jest radzenie sobie z często zmieniającymi się przepisami prawa i niełatwym prawem procesowym.

Z pełnomocnikiem ustalacie Państwo np. strategię, z jakich dowodów skorzystać, czy rozwieść się z orzekaniem o winie czy nie, jak zabezpieczyć na przyszłość interesy swoje i dzieci.

Doświadczony pełnomocnik jest w stanie przewidzieć i ustrzec Państwa przed dokonaniem złych wyborów jak np. zawnioskowaniem o przeprowadzenie niewłaściwych czy niekorzystnych dowodów. A o tym, że coś było niekorzystne niedoświadczona osoba dowiaduje się niestety zazwyczaj po fakcie.

Dzięki uzyskanym od pełnomocnika  informacjom łatwiej będzie Państwu podjąć decyzję o wyborze dalszej ścieżki życiowej.

Trzeba także pamiętać, że wyrok rozwodowy często nie rozwiązuje wszystkich naszych problemów. Sprawy dotyczące np. podziału majątku stanowią bowiem przedmiot odrębnego procesu.

Myślę, że rozwód nie jest ani przyjemny, ani łatwy. Dlatego warto zapewnić sobie wsparcie.

Chętnie Państwu pomożemy.

Komentarze

Zostaw komentarz

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Archiwum

Skontaktuj się z nami
aby dowiedzieć się więcej!
KONTAKT